Ogłoszenia parafialne na 25 niedzielę zwykłą 20.09.2020

Niedziela, 20 września

• W tę niedzielę gościmy Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej; głosi Słowo Boże i rozprowadza kalendarze misyjne na 2021 rok. Ofiary złożone przy ich nabywaniu wesprą misyjną działalność Księży Oblatów.
  • We wtorek przypadnie 10. rocznica śmierci księdza Zbigniewa Sasa. Z tej okazji w tę niedzielę o g. 18.30 i w sam dzień rocznicy (czyli we wtorek) Msza św. w Jego intencji. Wdzięczni za Jego posługę w naszej Wspólnocie pamiętajmy o ks. Zbigniewie w naszych modlitwach.

Poniedziałek, 21 września

• W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji ustania pandemii.
  • Biuro Parafialne otwarte jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornych Mszach świętych.
  • Katecheza Kerygmatyczna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej Parafii oraz dla kandydatów na rodziców chrzestnych odbywać się będzie od września o godz. 20.00 na probostwie w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Najbliższe spotkanie w ten poniedziałek, 21 września.

Wtorek, 22 września

• Boże Krówki mają próbę w Małym Kościele o g. 18.00.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej we wtorek po wieczornej Mszy św. w Dużym Kościele.

Środa, 23 września

Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB Nieustającej Pomocy od 17.30.

Piątek, 25 września

• Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci klas trzecich, które mają rozpocząć przygotowanie do I Komunii św. Po Mszy dla ich rodziców spotkanie organizacyjne w kościele.
  • Młodzież starszą (ze szkół ponadpodstawowych oraz studentów) zapraszamy na spotkanie na g. 19.30 do kościoła.

Sobota, 26 września

• Zbiórka ministrantów o g. 09.00 w Dużym Kościele. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby dołączyć do służby liturgicznej – zwłaszcza tych, którzy byli w tym roku u I Komunii św.
  • Adoracja NS od godz. 17.30.

Niedziela, 27 września W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary na WT UAM i KUL.