ROK WIARY

Kochani moi Parafianie,

jak Wam Wszystkim wiadomo od czwartku 11 października 2012 przeżywamy w Kościele Rok Wiary. To specjalny darowany nam przez Boga Czas.

Będziemy starali się w tym miejscu dzielić się z Wami wszystkimi tym, co dzieje się w naszym Kościele z okazji Roku Wiary. Tutaj chciałbym, aby pojawiały się zdjęcia i sprawozdania z różnych inicjatyw, w których uczestniczyliśmy jako Parafia.

Zachęcam Was do osobistego zaangażowania się w przeżywanie Roku Wiary. Wiele cennych informacji, pomocnych w zrozumieniu i pogłębianiu relacji z Bogiem, znajdziecie również na stronach:

1. Rok Wiary/Konstytucje Soboru Watykańskiego II
  2. Rok Wiary/Listy Benedykta XVI
  3. Rok Wiary/Dokumenty Kurii Matropolitalnej
  4. Rok Wiary/Karty tygodniowe.

Z okazji Roku Wiary został uruchomiony telefoniczny, parafialny program przesyłania Słowa Bożego.Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać werset biblijny bezpośrednio na swój telefon, zarejestruj się wysyłając na nr telefonu:
+ 48 664 400 100 SMS o treści: TAK.PARAFIATP

Już można się rejestrować! W początkowym okresie wersety biblijne będą przychodziły w poniedziałki, środy i piątki. Zapraszamy do Karmienia się Słowem Bożym.

Szalom
Wasz Prezbiter