Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną 25.04.2021

1. W Niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej w Kościele. Po mszy św. zbiórka ofiar na pomoc dla naszego Seminarium.

2. W dni powszednie adoracja Najśw. Sakramentu na intencję ustania pandemii od g. 17.30.

3. Transmisje internetowe Mszy św. z naszego kościoła: w sobotę o g. 18.30, w niedzielę Msze z gg. 10.30 i 12.00.

4. Przypominamy, że Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornych Mszach świętych – obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans.

5. Na każdej Mszy św. w kościele może przebywać najwyżej 15 osób (NIE wliczając w to księdza i służby liturgicznej). Bardzo prosimy o ścisłe stosowanie się do tej reguły i o zajmowanie wyłącznie miejsc oznakowanych. Przypominamy także o obowiązku zakładania maseczek!!!

6. Dziękuję wszystkim, którzy rozumiejąc obecną sytuację wspierają Parafię poprzez wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać za pomoc!!!

7. Są do nabycia książeczki „5 minut z Bogiem”, przeznaczone jako pomoc do przeżycia Maryjnego miesiąca maja. Cena to 3 złote, dostępne w zakrystii.

8. Zachęcamy do zainteresowania się nowym miesięcznikiem formacyjnym dla osób oddanych Matce Bożej TOTA TUA. W sposób szczególny zachęcamy do lektury tych, którzy oddali się Matce Bożej czy odprawiali 33-dniowe rekolekcje. Miesięcznik jest dostępny za dobrowolną ofiarą w zakrystii.

9. Zmarli nasi parafianie: ++ Janusz i Małgorzata Zdarta z TP. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 27.04 o g. 11.00. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…