Ogłoszenia parafialne na niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021

1. W dni powszednie adoracja Najśw. Sakramentu na intencję ustania pandemii od g. 17.30 zakończona nabożeństwem majowym.

2. Transmisje internetowe Mszy św. z naszego kościoła: w sobotę o g. 18.30, w niedzielę Msze z gg. 10.30 i 12.00.

3. Niedzielne Msze święte z godzin: 09.00, 10.30 i 12.00 będziemy starali się odprawiać przy ołtarzu polowym na zewnątrz kościoła – oczywiście jeśli danego dnia pozwoli na to pogoda.

4. Przypominamy, że Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornych Mszach świętych – obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans.

5. Obecnie w Dużym Kościele może przebywać podczas liturgii 21 osób. Bardzo prosimy o ścisłe stosowanie się do tej reguły i o zajmowanie wyłącznie miejsc oznakowanych. Przypominamy także o obowiązku zakładania maseczek!!!

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która zakończy Okres Wielkanocny.

7. Dzieci pierwszokomunijne będą miały w tym tygodniu swoją katechezę przygotowującą do Pierwszej Spowiedzi, wg stałego planu, znanego rodzicom. Odbywać się będzie w Małym Kościele – w związku z tym proszę, by w świątyni ze względu na limit miejsc były tylko dzieci; pamiętajmy o regułach sanitarnych!

8. Dziękuję wszystkim, którzy rozumiejąc obecną sytuację wspierają Parafię poprzez wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać za pomoc!!!

9. Zachęcamy do zainteresowania się nowym miesięcznikiem formacyjnym dla osób oddanych Matce Bożej TOTA TUA. Miesięcznik jest dostępny za dobrowolną ofiarą w zakrystii.