Ogłoszenia parafialne na XVI niedzielę zwykłą 19.07.2020

1. Przypominam o wakacyjnym układzie godzin odprawiania Mszy świętych: nie ma Mszy św. z g. 07.30; wszystkie pozostałe w Dużym Kościele o zwykłych godzinach.

2. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, środę i piątek WYŁĄCZNIE po wieczornej Mszy św. Uprzejmie proszę, aby interesanci przychodzili zaopatrzeni w maseczki.

3. Powróciła katecheza kerygmatyczna przed chrztem św. dla rodziców i kandydatów na chrzestnych. W okresie wakacyjnym jest ona głoszona co dwa tygodnie. Najbliższa będzie w poniedziałek 20 lipca o g. 20.00 na probostwie; następna 03 sierpnia.

4. W dni powszednie od g. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji o ustanie pandemii. W środę adoracja z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Dziękuję wszystkim, którzy już złożyli Daninę Diecezjalną, dzięki czemu możemy wywiązać się z naszych powinności względem Archidiecezji. Bóg zapłać!!!