Intencje mszalne od 1 do 7 lutego 2016

3. 18.30 + Kazimierz (35 r. śm) Słaby; +Kazimiera, Jerzy Słaby

Środa 3 luty

1. 7.00 Za Parafian
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; Prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dziecka; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; Prośba o mądrość Bożą i środki potrzebne do administrowania naszą Parafią; o uzdrowienie dla Wojtka; o zdrowie i udaną rekonwalescencję dla Jana Owczarza; o zdrowie dla Edwarda, Mirki, Pana Franciszka, Kazimierza, Ewy; +Daniela Cieślik; +Małgorzata Arnacka; +Helena i Bazyli Kuśnierz; +Marian i Zenona Zborowscy; +Maria, Józef, Jerzy i Wojciech Starosta; +Janina (1 r. śm); +Franciszek, Maria, +Jan–Eugeniusz; +Stefan, Anna, Michał Siemińscy; +Czesława Szlaps (od chrześniaka Włodka z rodziną); +Czesław Tomaszewski (od rodziny Buksów i Sworków); +Maria Lewandowska (od rodziny Stankiewicz); +Dorota Leitgeber (od Wspólnot Różańcowych); +Józef (39 r. śm), Helena, Marek Bączyk i ++dziadków obu stron; +Jan, Michalina, Krystyna, Alojzy (17 r. śm) Olejniczak; ++Dziadków obu stron; +Weronika Nowicka; +Marian i Cecylia Szczechowiak; +Wanda Podsiadło (od c. Katarzyny z mężem i rodziną).

Czwartek 4 luty – pierwszy czwartek miesiąca

1. 18.30 +Zbigniew Woźniak (od żony z dziećmi i wnuczką Józefinką)
  2. 18.30 +Marian Zagórski (2 r. śm)

Piątek 5 luty – pierwszy piątek miesiąca