Intencje mszalne od 13 do 19 marca 2017

Poniedziałek 13 marca

18.30 W intencji wspólnoty, Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej prosząc o wszystkie potrzebne łaski oraz o Boże Błogosławieństwa dla rodzin.

Wtorek 14 marca

18.30 w 35 rocznicę ślubu Danuty i Marka, podziękowanie za dar małżeństwa i prośba o dalsze Boże Błogosławieństwo w następnych latach wspólnego życia.

Środa 15 marca

1. 7.00 W pewnej intencji.
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i Eweliny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Kasi, Wojtka Franciszka, Alicji; Szymonka, Dominiki; +Zofia, Marian Baum; +Zofia, Ireneusz Kozłowscy (od Danuty); +Stefania Bryze; +Stanisław Bryze; +Romańska Gertruda (od najbliższych sąsiadów); +Joanna, Walenty, Edmund Michalscy;+Katarzyna, Łucja, Bogdan Kobyłka; +Wiesław Kania; +Felicja, Zdzisław Rucińscy; +Halina Szkudlarek; +Zofia, Genowefa, Walenty, Leonard, Władysław Kabacińscy; +Henryk Wójcik (od córki Anny z mężem); +Krystyna Góra (od Czesi Duszyńskiej); +Krzysztof Duszyński (od m. Rumianka); +Szczepan i Marianna Kawiccy; +Feliks i Halina Blige; +Dorota Tyszecka; +Grażyna, Jerzy, Marian, Ewa, Paweł; +Ks. Kanonik Zdzisław Potrawiak (od Wspólnot Różańcowych); + Józef (ur i im) i Zofia; +Władysław i Jadwiga; +Michał i Jadwiga; +Janina (3 r.śm) i Antoni Lewandowscy.

Czwartek 16 marca

1. 18.30 +Kazimiera, Aleksander Szacowny.
  2. 18.30 Podziękowanie za dar wychodzenia z długów finansowych i prośba o Bożą Mądrość w dalszym procesie dążenia do wolności finansowej.

Piątek 17 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i Eweliny prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Kasi, Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Dominiki; w 1 rocznicę urodzin Franciszka (od Matki Chrzestnej z dziadkami) +Mieczysław Stelmaszyk (12 r. śm) za ++ z rodziny Stelmaszyków; Sołtysiaków, Bieniów, Andrzejewskich; +Aneta Noak; +Aniela, Urszula, Franciszek, Zbigniew Przybylscy; +Antonina, Mirosława, Józef, Jerzy Nowiccy; +Gertruda, Józef, Mirosław Grześkowiak; +Czesław Grzesiak (4 r. śm); +Anna, Aleksander, Stefan, Mieczysław, Kazimierz Tadeusz, Henryk Grzesiak; +Helena, Kazimierz Stefan Błaszczak; +Franciszka (ona) Rybarczyk; +Stefania i Marian Tomczak; +Sebastian Świętek; za ++ Dziadków Łukaszewskich i Błaszczaków; +Krystyna góra (od rodz. Dębskich); +Maciej Kunysz; +Maciej Śpitalnik; +Dariusz Kuban (od siostry Aliny); +Gertruda Wojciechowska (im); +Barbara, Bernard Olejniczak; +Józef (im i 17 r. śm), +Zbigniew (im), +Barbara Czyż; +Krzysztof Karwowski (od cioci Danuty z rodz); +Helena, Józef, Marek Bączyk i ++ Dziadków, +Jan, Michalina, Alojzy, Krystyna, Jadwiga, Olejniczak; za ++ Dziadków; +Weronika i Michał Nowaccy; +Ks. kan. Henryk Rękoś (1 r. śm); + ks. Kanonik Zdzisław Potrawiak.

Sobota 18 marca

1. 15.00 Chrzest (MK).
  2. 17.00 Chrzest (DK).
  3. 18.30 +Józef, Walentyna Siekierscy, Jerzy Wojciech, Maria, Józef Starosta.
  4. 18.30 + Józef Wenz; Maria, Jan, Gabriela (ona) Woźny; Maria, Adam Leśniewscy.

Niedziela 19 marca – 3 niedziela Wielkiego Postu

1. 7.30 + Józefa (ona) i Stanisław Michalscy.
  2. 9.00 Z ok. Imienin + Edward, Józef Szmiel; +Barbara, Józef Szmiel; +Maria, Franciszek Machaj.
  3. 10.30 +Józef i Anna Śmierzchała.
  4. 12.00 + Józef Opałka (5 r. śm) i z ok im.
  5. 13.30 Msza uwielbieniowa.
  6. Po Gorzkich Żalach: Za Parafian.
  7. 18.30 + Józef Kosmala (ojciec); +Józef Kosmala (syn) i ++ z rodziny.