Intencje mszalne od 14 lutego do 20 lutego 2011

Poniedziałek 14 luty
18,30 + Bazyli Kuśnierz (r. śm).

Wtorek 15 luty
18,30 + Henryk Siwczak (od kolegi Lecha Mączkowskiego z rodziną).

Środa 16 luty
+ Ks. Zbigniew Sas (od mieszkańców Rumianka), +Daniela Cieślik, +Marian, Irena Pigła, +Małgorzata, Jan Pigła, Wanda, Władysław Marwicz, Mieczysław Węcławek, +Walenty, Andrzej, Maria Rozmiarek, +Janina Klaczyńska (od Czesławy Duszyńskiej), +Kazimierz Wójcik i ++ z rodz z obu stron, +Stefania Bryze (od Ignysiów z rodz), +Czesław Kujawiński, +Jerzy Konys (od siostry Ewy z rodziną), +Walenty, Zofia, Genowefa, Leonard Kabacińscy, +Walenty Joanna, Edmund Michalscy, +Katarzyna, Bogdan Kobyłka, +Wiesław Kania, +Aniela Soćko (od wnuczki Barbary z rodz.), +Alfons i Urszula Bąkowscy, +Stefania i Franciszek Czarny.

Czwartek 17 luty

1. 18,30 + Lucjan Karaś (od rodz. Łuczaków).
  2. 18,30 +Klara Bartoszak (od rodz. Popielskich i Bączyków).

Piątek 18 luty
18,30 +Daniela Cieślik, +Stefania Bryze (od rodz. Starzonek), +Czesław Kujawiński (od rodz. Bogackich i Waltrów), +Leon Kominek, +Bolesław Warzych (od rodz. Matuszewskich).

Sobota 19 luty

1. 18,30+ Ludwika Klatkiewicz, +Katarzyna, Stanisława, Czesława Tatarskich, +Maria i Mieczysław Pajchrowscy, +Władysława i Leon Papych.
  2. 18,30 + Wojciech, Jerzy, Maria, Józef Starosta, +Józef i Walentyna Siekierscy.
  3. 18,30 +Stefania Skrzypczak w 10 r. śm, +Władysław Skrzypczak.

Niedziela 20 luty

1. 7,30 Za parafian.
  2. 9,00 + Tadeusz Przybylski (od Barbary, Slżbiety, Mariana z Rodzinami).
  3. 10,30 +Wiktoria (rocznica śmierci), +Marta Kowalska.
  4. 12,30 + Ks. Zbigniew Sas (od Józefa Ignysia z rodziną).
  5. 18,30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty, Oli, Zosi i Stefana.