Intencje mszalne od 17 do 23 lutego 2014

Poniedziałek 17 lutego

18.30  Z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie łaski, a w szczególności za leczenie Oli.

Wtorek 18 lutego

18.30   Śp. Leokadia Robak – intencja od wnuków.

Środa 19 lutego

18.30  Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego oraz z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i prośbą o wszelkie łaski dla nich potrzebne. Z prośbą o dobrą pogodę potrzebną do kontynuacji prac remontowych. O zdrowie dla naszych chorych parafian, dla Franciszka i Roberta. Z prośbą o udaną operację dla Wioletty oraz wszelkie łaski i zdrowie. Z prośbą o trafną diagnozę i pomoc lekarską w chorobie. W intencji Jubilatów z okazji 42 rocznicy sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za wszelkie łaski i wspólnie przeżyte lata, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Za zmarłych: za śp. zmarłych z rodziny Jubilatów; śp. Walentego, Zofię, Genowefę, Leonarda Kabacińskich; śp. Walentego, Joannę, Edmunda Michalskich; śp. Katarzynę, Łucję, Bogdana Kobyłka; śp. Wiesława Kanie; śp. Tadeusza Kożuchowskiego w 3 rocz. śm. oraz za zmarłych z rodzin Kożuchowskich i Płotkowiaków; śp. Wandę Gorońską – int. od Romki i Leszka Dzidów; śp. Marka Laube – int. od mieszkańców Rumianka; śp. Pawła Heczko – int od mieszkańców Rumianka; śp. Jadwigę Kilanowską; śp. Mieczysława Smolińskiego; śp. Kazimierza Zerbin – int. od Władysława Skwierzyńskiego z rodziną; śp. Alfonsa w 26 rocz. śm., Melanię i Urszulę Bąkowskich; śp. Stefanię i Franciszka Czarnych oraz za dusze uświęcające się w czyśćcu; śp. Stefana Danielewskiego – int. od bratanicy Hanny z rodziną; śp. Franciszkę i Bolesława Żebrowskich; śp. Mariannę i Bolesława Grabowskich i wszystkich zmarłych z ich rodzin; śp. Stanisława Pabiszczaka – int. od sąsiadki Fralowej.

Czwartek 20 lutego

1. 18.30  Śp. Sabina Frąszczak, śp. Janina Walczak, śp. Roman Daniuk, śp. Stanisława i Czesław Okupniak.
  2. 18.30   Śp. Józef Grześkowiak – intencja od rodziny.

Piątek 21 lutego

18.30  Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. W intencji chorych parafian, o zdrowie dla Franciszka i Roberta. Za zmarłych z naszych rodzin: śp. Wandę Gorońską – int. od Adama Gorońskiego z żoną i synem; śp. Lucynę Kurowską w 14 rocz. śm., śp. Tadeusza Kurowskiego; śp. Jadwigę i Mariana Kilanowskich w rocznicę imienin.

Sobota 22 lutego

1. 18.30   Śp. Wacław w rocz. śm., śp. Rozalia oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Rybarczyk.
  2. 18.30  Śp. Andrzej Misterka – int. od córki z rodziną.

Niedziela 23 lutego – VII Niedziela zwykła

1. 7.30    Śp. Zofia i Józef Wojciechowscy.
  2. 9.00    Śp. Marianna Wiśniewska – int. od Macieja Majorczyka z żoną.
  3. 10.30  Śp. Helena i Władysław Wawrzyszko.
  4. 12.00  Za wszystkich parafian.    Chrzty
  5. 18.30  Śp. Szczepan Kawicki w 5 rocz. śm. – int. od córki Danuty z rodziną.