Intencje mszalne od 20 do 26 stycznia 2014

Poniedziałek 20 stycznia

18.30 +Sabina Frąszczak; +Roman Daniuk; +Janina Walczak; +Stanisława (ona) i Czesław Okupniak

Wtorek 21 stycznia

18.30 + Tadeusz Dąbrowski (od syna Adama z żoną i synem)

Środa 22 stycznia

1. 7.00 W intencji Romana i jego spraw
  2. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. Podziękowanie Maryi za opiekę i za wstawiennictwo u Boga, prośba o dar uzdrowienia córki Karoliny; Podziękowanie Bogu za dar Nieba oraz podziękowanie Pięknej Miłości Matki Bożej od Grażyny; w 60 rocznicę urodzin Anny z podziękowaniem za dar życia i Bożą opiekę nad rodziną i prośba o Bożą łaskę, dar zdrowia na dalsze lata życia; o łaskę zdrowia i potrzebne siły; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Jadwiga Mikołajczak (2 r. śm) i +Czesław Mikołajczak; +Anna i Adam Mikołajczak; +Pelagia i Ludwik Bączyk; +Włodzimierz Pietrzak; +Justynka Pietrzak; +Elżbieta Socha (1r. śm); +Irena i Marian Pigła; +Mieczysław Węcławek; +Zofia Leopold i ++ z rodz. Owczarzów; Sobkowiaków; Pigłów i Marwiczów; +Dorota Matuszek; +Wanda Gorońska (od Agnieszki i Karola Majka z dziećmi); +Mieczysław Czereś (8 rocz.); +Wanda Czereś iu +Janina Hendżak; +Marek Laube (od Kazimiery i Jerzego Papychów); +Dorota Szymanowska i ++ z rodz Szymanowskich i Ochmanów; +Halina Kosek; +Szymon Kosek; +Zdzisław Lewandowski i +Helena Wojtasz; +Antoni Lewandowski (im)

Czwartek 23 stycznia

18.30 + Helena i Władysław Wawrzyszko i ++Dziadków z obu stron

Piątek 24 stycznia

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Franciszek Teska (od syna Jacka z dziećmi); +Wanda Gorońska (od siostry Ireny z rodz); +Marek Laube (od Haliny Michalskiej z rodziną); +Eugeniusz Głuszak (1 r. śm) i ++ z rodziny Głuszaków; (+Kazimierz, +Jadwiga, +Stanisław, +Kazimierz) od siostry Eli z rodziną, od rodzin Głuszaków i Pytlaków

Sobota 25 stycznia

1. 18.30 + Mateusz Tomikowski
  2. 18.30 W intencji Adama w 18 rocz. urodzin z podziękowaniem P. Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski oraz z prośbą o Boże błogosław na dalsze lata życia

Niedziela 26 stycznia

1. 7.30 Za parafian
  2. 9.00 +Tadeusz i ++ z rodz. Dudów i Rudnickich
  3. 10.30 +Bazyli Kuśniesz
  4. 12.00 + Mikołaj i Irena Żuszma
  5. 18.30 O zdrowie dla duszy i ciała i wszelki boże błogosławieństwo dla Małgosi, Oli, Zosi i Stefana