Intencje mszalne od 21 lutego do 27 lutego 2011

Poniedziałek 21 luty
18,30 + Ks. Zbigniew Sas (od 6 róży Matek).

Wtorek 22 luty
18,30 + Urszula, Józef, Andrzej Piechota.

Środa 23 luty
18,30 +Daniela Cieślik, +Roma Wieruszewska (im,) od męża z córka, +Ks. Zbigniew Sas (od 4 róży Matek), +Janina Klaczyńska (od rodz. Heczko z dziećmi z Rumianka), +Stefania Bryze (od sąsiadów Pawlaków i Lipków), +Jerzy Konys (od Matki), +Mieczysław Grzesiak (Od chrześniaka Daniela), +Wiktor Konys, +Pelagia Bąkowska (od Zbyszka z rodziną),+Feliksa Sokół (im) (od córki Elżbiety z mężem), +Władysława, Tadeusz, Piotr Różańscy, i ++ z rodz. Różańskich, +Stefania, Marian Kobylańscy, +Jan Rosołowski, +Maria i Szczepan Woszak, +Maria i Jan Wieruszewscy.

Czwartek 24 luty

1. 18,30 + Zofia i Józef Wojciechowscy.
  2. 18,30 +Zbigniew Nowak (od rodz. Niklausów, Gąsiorków i Chojnackich).

Piątek 25 luty
18,30 W 3 rocznicę urodzin Igorka z podziękowaniem za dar życia i prośbą o Boże błog. dla rodziców, +Daniela Cieślik, +Stefania Bryze (od rodz. Tomaszewskich), +Alojzy Hercka (czytać tak jak napisano) w (10 r. śm), +Roman Piotrowski, +Lidia Miś,+Helena, Mieczysław, Józef, Szymanowscy, +Eleonora, Gabriela, Wincenty Hancz, +Agnieszka, Albin, Adam Woźniak, +Walentyna, Stanisław Sobańscy, +Alojzy Kabaciński, +Regina Konopka, +Felicja Rucinka, +Zdzisław Załuski, +Aleksander Chrzanowski, +Mieczysław Mierzwa (od siostry Ewy z rodzina), +Mieczysław Grzesiak.

Sobota 26 luty

1. 18,30+Wacław (rocz. śm) i Rozalia Rybarczyk.
  2. 18,30 + Józef, Maria, Jerzy, Wojciech, Starosta, +Józef, Walentyna Siekierscy.

Niedziela 27 luty

1. 7,30 Za papieża, biskupów i prezbiterów.
  2. 9,00 + Anna (2 r. śm), Aleksander, Stefan, Kazimierz Grzesiak, +Henryk Dworczyk, +Helena Wajnert, +Franciszka Rybarczyk.
  3. 10,30 + Franciszka Miklaszewska (5 r. śm), +Marek i + Wiesław.
  4. 12,00 + Ks. Zbigniew Sas (od mieszkańców Rumianka).
  5. 18,30 + Stanisław Jóźwiak (ur).