Intencje mszalne od 23 do 29 stycznia 2017

Poniedziałek 23 stycznia

1. 7.00 +Romuald Hryniewicz (greg 22).
  2. 7.00 + za Wojtka.

Wtorek 24 stycznia

9.00 + Romuald Hryniewicz (greg 23).

Środa 25 stycznia

1. 7.00 +Romuald Hryniewicz (greg 24).
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; ; Prośba o mądrość Bożą i dary Ducha Świętego na czas kolędy; w int. Bogdana w 44 rocznicę urodzin, o boże błogosławieństwo i inne potrzebne łaski; w intencji Jakuba w 3 rocznicę urodzin, o Bożą Opiekę i potrzebne Dary Boże; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o udaną operację dla Wojtka, o dar powrotu do zdrowia Franciszka, Alicji; Szymonka, Dominiki; o cudowne uzdrowienie dla Doroty; za wszystkich Parafian, którzy zmagają się ze spłatą długów, z prośbą o mądrość Bożą i wytrwałość przy wychodzeniu z trudnych sytuacji finansowych; +Ryszard Pigła (od rodz. Niemców); +Wanda Podsiadło (1 r. śm); +Helena i Bazyli Kuśnierz; +Marek Tabaczka (od Mamy); +Kazimierz Szymkowiak (od chrześnicy Kazimiery); +Wiesław Kozłowski (od rodz. Wieczorków); +Krystyna Góra (od m. Rumianka); za ++ Rodziców: Pelagia Śmieszek (ur) i +Franciszek Śmieszek; za ++ z rodzin Jandych, Śmieszków; +Edward, Halina Woźniak (od rodziny Wenzów i Leśniewskich); +Kazimiera; +Franciszek; Danuta; Henryk, Ryszard Nyczkowscy; +Sandra Naskręt; +Jadwiga i Władysław Prozorowscy; +Michał i Jadwiga Miara; +Bogdan i Łucja Miara; + Zofia i Józef Prozorowscy.

Czwartek 26 stycznia

1. 7.00 +Romuald Hryniewicz (greg 25).
  2. 7.00 Dantis 1.

Piątek 27 stycznia

1. 7.00 +Romuald Hryniewicz (26 greg.)
  2. 7.00 + Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni; +Sabina, Andrzej Frąszczak; +Janina Walczak

Sobota 28 stycznia

1. 7.00 + Romuald Hryniewicz (greg 27).
  2. 18.30 +Rzemyk Marianna (r. śm) od wnuczki Anny Rogalskiej.

Niedziela 29 stycznia

1. 7.30 + Romuald Hryniewicz (greg 28).
  2. 7.30 +Mieczysław Grzesiak.
  3. 9.00 +Władysław Bogdziun (1 r. śm od żony).
  4. 10.30 +Krystyna Knaś (od sąsiadów Siuda, Kurach, Weiss).
  5. 12.00 + Maria, Antoni, Marian, Zofia Kabacińscy. Chrzty po Mszy Św.
  6. 18.30 + Maria i Władysław Bromirscy (za ++ rodziców obu stron.