Intencje mszalne od 26 lipca do 1 sierpnia 2010

Poniedziałek 26 lipca
18,30 + Anna Słomińska(im) +Kazimierz Słomiński 23 r śm.

Wtorek 27 lipca
18,30 + Anna i Andrzej Siwczak i ++ z rodz. Siwczaków i Łukasiewiczów.

Środa 28 lipca
18,30 Aniela Przybylska 100 lat życia (od 6 róży Żywego Różańca), + Pelagia i Michał Kubiaki ++ dziadków z obu stron, +Daniela Cieślik, +Henryk Klaczyński (od rodz. Kruków), +Aniela Szczygieł (od Antczaków z Głuszyny), +Jerzy Podsiadło (od rodz. Kunyszów), +Edward Szmiel (od rodz. Kaczmarków z Kokoszczyna), +Anna Grzesiak (im), +Barbara Rubas (1r.śm) od męża oraz ++ rodziców +Franciszek i Kazimiera Dziamscy, +Tadeusz Krzyżański(od byłych pracowników Spółdzielni Kółek Rolniczych w TP), +Natalia Ratajczak (im), +Stanisław Ratajczk,+ Irena Kubiś, +Jacek Sobkowiak, +Agnieszka, Józef Miśkiewicz, +Kazimierz Mazur, i ++ z rodz. Miśkiewiczów, Mazurów, Kruków, + Teresa, Melchior Sobkowiak, +Maria i Kasper Owczarz, +Paweł Kucharski i ++ z tych rodzin.

Czwartek 29 lipca
18,30 + Władysława Nowak (od córki Ilony z rodziną).

Piątek 30 lipca
18,30 Podziękowanie Bogu za łaskę i Dary Boże udzielone rodzinie +Daniela Cieślik, +Ignacy Wyrwał (im), +Franciszka i Alojzy Bertrand i ++ dziadków z obu stron, +Jerzy Podsiadło (od córki Aldony z mężem), +Roman Piotrowski (od szwagrów Przemka i Jarka z rodzinami), +Tadeusz Krzyżański (od rodz. Pietruchów), +Halina Jarocka (od Jędrzeja i Anny).

Sobota 31 lipca
18,30 W intencji Pauliny w 18 rocz. urodzin.

Niedziela 1 sierpnia
7,30 + Za parafian.
9,00 + O zdrowie i Boże błogosławieństwo, światło D. Św dla prezbiterów naszej Parafii.
10,30 + Stanisław i Stanisława Duda, +Hieronim i Irena, + Janusz i Anna Skóra.
12,00 + Alicja Mamczur (od rodz. Mrowców) Chrzest.
18,30 100-lecie urodzin Anieli Przybylskiej.