Intencje mszalne od 4 lutego do 10 lutego 2013

18.30 ++ z rodzin Woszaków i Wieruszewskich

Wtorek 5 lutego

1. 18.30 + O łaskę wiecznego zbawienia dla Sabiny Frąszczak
  2. 18.30 W podziękowaniu Bogu za Wspólnie przeżyte 10 lat z prośbą o Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla członków Klubu Seniora w Rumianku oraz w intencji wszystkich zmarłych Członków Klubu

Środa 6 lutego

18.30 + Prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki drugiego etapu remontu naszego Parafialnego Kościoła; podziękowanie Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i prośba o łaski dla nich potrzebne; za wstawiennictwem św Jana Vianeya – patrona kapłanów – pokornie prosimy o dary Ducha Św dla kapłanów naszej parafii; za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II – prosimy w intencjach Bogu wiadomych; o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia Danieli; o wiarę, nadzieję, miłość i wszelkie Błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty, Oli, Zosi i Stefana; +Józef (15 rocz. śm); i ++ z rodziny Kropacz; +Stefan Teresa, Alojzy Hercka; +Czesław Szczechowiak (od brata Leszka z rodziną); +Marian i Cecylia Szczechowiak; +Józefa (ona) Derda (od wnuków z mamą); +Jadwiga Burszta (od Marii i Jana Owczarz z ul. 25 Stycznia); +Daniela Cieślik; +Krzysztof Przybylski (1 rocz. śm) od pracowników Urzędu Gminy w Tarnowie Podgórnym; +Edward Perz (od Jana i Janiny Soćko); +Bronisława Walczak (od rodziny Matuszewskich); +Tadeusz Derda (od rodz. Matuszewskich); +Jan Derda (od brata z rodziną); +Bolesław Mizera (od mieszkańców Rumianka); +Jadwiga, Feliksa Włodarczak; +Rozalia, Stanisław Bręcz; +Helena (rocz. śm), +Tadeusz Kajetan Wyka; +Henryka (ona) Matinko; +Henryk Nowak; +Halina Czerwińska; +Eugeniusz Głuszak (od siostry Elżbiety z rodziną)

Czwartek 7 lutego

18.30 + Stanisław i Bronisława Pokrywka

Piątek  8 lutego

18.30 Prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki do drugiego etapu remontu naszego Parafialnego Kościoła, podziękowanie Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów, i tych, którzy modlą się w intencji prac remontowych oraz ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; za wszystkie dusze uświęcane w czyśćcu; +Daniela Cieślik; +Anna, Władysław (rocz. śm), Mieczysław Duda i ++ Dziadków obu stron; +Henryk Wojtasz (rocznica); i ++ Rodziców; +Andrzej Michalski i ++ z Rodziny; +Anna i Józef Siedleccy; +Anna Bielasz; +Leszek Świgoniak; +Bolesław Mizera (od s. Urszuli z mężem); +Maria Janowska (12 r. śm); +Tadeusz Janowski i +Zdzisław Janowski; +Maria, Jan Skowera (rocz. śm); +s. Maria – Celina klaryska; +br. Zygmunt chrystusowiec; +Stefania Czarna; +Franciszek Czarny (10 r. śm)

Sobota 9 lutego

1. 16.00 chrzest
  2. 18.30 W intencji Karola (1 rocz. urodzin) z podziękowaniem za dar życia z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla dziecka i prośba o mądrość Bożą na jego wychowanie dla jego Rodziców
  3. 18.30 +Wojciech, Jerzy, Maria, Józef Starosta; +Józef i Walentyna Siekierscy

Niedziela 10 luty

1. 7.30 Za parafian
  2. 9.00 + Maria – Irena, +Władysław Bromirscy
  3. 10.30 + Helena (5 r. śm); +Jan Kortus; +Anna, Alojzy Roszak; +Marian, Marta; Zygmunt Braniewicz i ++ Dziadków
  4. 12.00 Podziękowanie Trójcy Przenajświętszej za miłosierdzie Boże, oraz dary nieba i podziękowanie Matce Bożej Matce Pięknej Miłości od Grażyny
  5. 13.10 Chrzest
  6. 18.30 +Henryk Świętek (od siostrzenicy Teresy z dziećmi, wnukami i prawnukami)