Intencje mszalne od 6 do 12 lutego 2017

Poniedziałek 6 lutego

7.00 + Marian Zagórski 3 r.śm.

Wtorek 7 lutego

7.00 + Adam Biskup 2 r.śm.

Środa 8 lutego

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o udaną operację dla Wojtka, o dar powrotu do zdrowia Franciszka, Alicji; Szymonka, Dominiki; o cudowne uzdrowienie dla Doroty; o zdrowie i szczęśliwą operację dla Bronisławy;+ Ryszard Pigła (od rodz. Kobosów i Zborowskich), + Marian, Irena Pigła, + Mieczysław Węcławek, + Józef, Salomea Kobos, + Stanisława, Franciszek Kłosi, zm. Rodzeństwo, + Zenon Szeszuła, + Marek Tabaczka (od firmy Hibernus), + Dorota, Jerzy Leitgeber, + Krystyna Góra (od rodz. Pawelów), + Dariusz Kuban (od teściowej i szwagra), + Krzysztof Duszyński, + Władysław (25 r.śm.), Anna, Ludwik, Mieczysława Duda, + Henryk (1. r.śm.), Magdalena, Antoni Wojtasz, + Andrzej Michalski, zm. z rodz., + Anna, Józef Siedlecki, + Krzysztof Duszyński, + Jadwiga, Zofia, Józef Moniuszko, + Genowefa, Henryk, Leszek Świgoniak, + Anna Bielarz, + Bolesław Mazur, + Andrzej Rozalczyk, + Jadwiga, Seweryn Chudy, + Narcyz Derda, + Franciszek Czarny (14 r.śm.), + Stefania Czarna, + Sebastian Fischer, + Stanisław Foryt; + Jadwiga, Feliks Włodarczak, + Rozalia, Stanisław Bręcz, + Krystyna Rzepka, zm. z rodz. Włodarczak, Bręcz, Rzepka.

Czwartek 9 lutego

1. 18.30 + Mirosław Grupka, Walentyna, Józef Siekierscy
  2. 18.30 + Marian Duda (2 r.śm.)

Piątek 10 lutego

1. 17.00 Wojciech Majorczyk 60 r. urodzin – o dary Ducha Świętego.
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o udaną operację dla Wojtka, o dar powrotu do zdrowia Franciszka, Alicji; Szymonka, Dominiki; o cudowne uzdrowienie dla Doroty; + Genowefa (3 r.śm.), Mieczysław Łączkowscy, + Bogdan Nowaczyk (od Marii i Mariana Olejniczak), + Melania, Józef, Wiesław Urbanowicz, + Kazimierz Pankros

Sobota 11 lutego N.M.P. z Lourdes

18.30 + Wojciech, Jerzy, Maria, Józef Starosta, + Józef, Walentyna Siekierscy.

Niedziela 12 lutego

1. 7.30 Za Ojca Świętego, Kardynałów, Biskupów, Kapłanów, seminaria duchowne, wykładowców, profesorów, o zdolność przyjmowania natchnień Ducha Świętego.
  2. 9.00 + Roman Krzyżanek (od baraci: Włodzimierza i Mariana).
  3. 10.30 + Andrzej Misterka (3.r.śm.)
  4. 12.00 Za Parafian.
  5. 18.30 + Krystyna Małek (od wnuczki Agnieszki z rodz.)