Intencje mszalne od 8 do 14 lutego 2016

Poniedziałek 8 lutego

18.30 +Barbara Bąkowska (od s. Krzysztofa z rodziną).

Wtorek 9 lutego

1. 18.30 + Marian Duda (1 r. śm).
  2. 18.30 +Ryszard Wechczyński (1 r. śm) od Oli z rodziną.

Środa 10 lutego – Popielec

1. 6.30 W intencji Romana z prośbą o potrzebne łaski (MK).
  2. 7.30 Za Parafian (MK).
  3. 9.00 +Kazimierz Pankros.
  4. 17.00 +Stanisława i Franciszek Kłos i ++ Rodzeństwo oraz +Zenon Szeszuła.
  5. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; Prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dziecka; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; Prośba o mądrość Bożą i środki potrzebne do administrowania naszą Parafią; o uzdrowienie dla Wojtka; o zdrowie i udaną rekonwalescencję dla Jana Owczarza; o zdrowie dla Edwarda, Mirki, Pana Franciszka, Kazimierza, Ewy; +Daniela Cieślik; +Małgorzata Arnacka; +Wanda Podsiadło (od wnuka Grzegorza z rodz); +Marian i Irena Pigła; +Mieczysław Węcławek; +Henryk Domagalski; za ++ z rodz. Pigłów i Owczarzów; w rocznicę śmierci Heleny, Kajetana, Tadeusza Wyka; +Henryka Matinko; +Henryk Nowak; +Stanisław Lis i ++ Rodziców obu stron; +Władysław Bogdziun (od ani i Jędrzeja z rodz.); +Barbara Bąkowska od rodz. Polińskich i Kabacińskich; +Walenty, Zofia, Genowefa, Leonard Kabaciński; +Walenty Joanna; Edmund Michalscy; +Katarzyna; Łucja; Bogdan Kobyłka; +Wiesława Kania; za wszystkie dusze uświęcające się w czyśćcu; +Jerzy Przybylski (od żony i dzieci); +Włodarczak Feliks i Jadwiga; +Włodarczak Jan i Barbara; +Bręcz Rozalia i Stanisław.
  6. 20.00 W intencji 45 urodzin Romualda (od żony i córek).

Czwartek 11 lutego

1. 9.00 +Czesława Szlaps (od rodziny Szmielów).
  2. 18.30 +Genowefa Łączkowska (2 r. śm); +Mieczysław Łączkowski.
  3. 18.30 Za Parafian.

Piątek 12 lutego

1. 9.00 +Regina (od córki z mężem i dziećmi).
  2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; Prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dziecka; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; Prośba o mądrość Bożą i środki potrzebne do administrowania naszą Parafią; o uzdrowienie dla Wojtka; o zdrowie dla Edwarda, Mirki, Pana Franciszka, Kazimierza, Ewy,za grzeszników o Boże miłosierdzie dla nich; +Daniela Cieślik; +Małgorzata Arnacka; +Czesław Tomaszewski; od sąsiadów Szymczaków; +Antoni Ziętek (od rodziny Dembskich z TP); +Maria Lewandowska (od Koleżanki Zofii Grześkowiak z rodz.); +Wanda Podsiadło (od rodziny Grupków); +Marek Sołtysiak (od Mariana z rodziną); +Zenon Jerzy Przybylski (od rodz. Nowickich); + Eugeniusz, Józefa, Józef Jandy; +Stefan Konieczny (5 r. śm); +Stanisław i Walentyna (im) Sobańscy; +Eleonora i Wincenty Hansz; +Mieczysław Szymanowski.

Sobota 13 lutego

1. 9.00 +Zbigniew Woźniak (od rodz. Przybylskich i Durskich).
  2. 18.30 W intencji Wspólnot Różańcowych i ich rodzin przez wstawiennictwo MB Fatimskiej.
  3. 18.30 +Andrzej Misterka (2 r. śm).
  4. 18.30 W int Józefa w 70 te urodziny (od Mariana z rodziną).

Niedziela 14 lutego

1. 7.30 Za papieża Franciszka, kardynałów, biskupów, prezbiterów, za seminaria, wykładowców, profesorów o otwarcie na prawdziwe światło Ducha Świętego.
  2. 9.00 + Józef, Helena, Marek, Agata Bączyk; i ++ Dziadków; +Weronika i Michał Nowaccy; +Antonina i Józef Zabierek;
  3. 9.00 +Maria Malinowska (1 r. śm).
  4. 10.30 +Jan Kardas; +Benigna Nowaczewska; +Helena Mazur i ++ rodziny.
  5. 12.00 +Elżbieta Zawadzka zd. Mączkowska (od Grażyny Sobańskiej i kolegów i koleżanek z klasy). Chrzest.
  6. Po Gorzkich Żalach +Konrad Szlaps (od Brata Benia z żoną i dzieckiem).
  7. 18.30 +Walenty (im) i Kazimiera; +Bolesław i Kazimierz.