Ogłoszenia parafialne na II niedzielę wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego 11.04.2021

1. Panu Jezusowi, Miłosiernemu Zbawicielowi, zawierzamy siebie i świat cały. Niech nas ogarnia Jego łaska, według ogromu Jego dobroci!

2. Po konsultacjach z Inspekcją Sanitarną przekazuję informację, że budynek kościoła został uznany za zdatny do użytkowania. Msze święte w sobotę i w niedziele według zwykłego porządku godzinowego.

3. Od poniedziałku do końca kwarantanny naszych księży, to jest do czwartku włącznie, Msze święte zgodnie z zamówionymi intencjami będą odprawiane na probostwie.

4. Transmisje Mszy św.: w sobotę o g. 18.30, w niedzielę Msze z gg. 10.30 i 12.00.

5. W piątek i sobotę adoracja Najśw. Sakramentu na intencję ustania pandemii od g. 17.30.

6. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz CARITAS.

7. W związku z obostrzeniami Biuro Parafialne będzie nieczynne aż do 18.04 – kontakt tylko w nagłych sprawach związanych z wizytą u chorego albo z pogrzebem (posługi dopełnią księża spoza parafii!)

8. Na każdej Mszy św. w kościele może przebywać najwyżej 15 osób (NIE wliczając w to księdza i służby liturgicznej). Bardzo prosimy o ścisłe stosowanie się do tej reguły i o zajmowanie wyłącznie miejsc oznakowanych. Przypominamy także o obowiązku zakładania maseczek!!!

9. Dziękuję wszystkim, którzy rozumiejąc obecną sytuację wspierają Parafię poprze wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać za pomoc!!!

10. Zmarła nasza parafianka: + Iwona Rychwalska z TP (pogrzeb był w sobotę). Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…