Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11 listopada 2012

Niedziela 11 listopada – Święto Niepodległości

1. W dniu dzisiejszym uroczysta Eucharystia o godz. 12.00 w intencji Ojczyzny z udziałem władz gminnych i samorządowych. Zapraszamy serdecznie naszych parafian.
  2. Przez całą niedzielę gościmy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy opowiadają o pracy polskich misjonarzy i rozprowadzają tradycyjny kalendarz misyjny.
  3. Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na modlitwę ze śpiewami Taizé. Jest to spotkanie przygotowujące do wyjazdu na Europejskie Spotkanie Młodych w Rzymie. Termin zgłoszeń mija 18 listopada.
  4. Modlitwy za zmarłych tzw. „Wymienianki” codziennie o godz. 18.15. Kartki są wyłożone na stoliku, prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk swoich bliskich zmarłych.

Poniedziałek 12 listopada

1. Szkoła biblijna „poziom trzeci” ma swoje spotkanie o godz. 19.45 na probostwie.
  2. Natomiast o godz. 19.30 odbędzie się pierwsze z ośmiu spotkań organizowane przez mężczyzn dla mężczyzn. Cykl rozpoczyna temat: „Wybieram przywództwo”. Więcej informacji jest w ulotkach na stoliku i w gablotce.
  3. Wspólnota AA ma swoje spotkanie w salce parafialnej w naszym parku o godz. 18.00.

Wtorek 13 listopada

Kandydaci do Bierzmowania z 2 klasy gimnazjum mają swoje spotkanie o godz. 17.00 w Kościele.

Środa 14 listopada

1. Jutrznia dla mężczyzn o godz. 6.00 rano na probostwie.
  2. Wszystkich Parafian zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30. Od godz. 18.00 Adoracja w milczeniu. Od 18.15 modlitwy za zmarłych – wymienianki.
  3. Szkoła biblijna poziom drugi ma swoje spotkanie o godz. 19.45 na probostwie.

Czwartek 15 listopada

1. Klasa 3 gimnazjum ma swoje spotkanie przed bierzmowaniem o godz. 17.00 w kościele. Przypominam o przyniesieniu tekstu Dziejów Apostolskich i czegoś do pisania.
  2. Nasz chórek dziecięcy – „Boże Krówki” ma swoją próbę i spotkanie formacyjne o godz. 18.00 w sali parafialnej w parku.
  3. Spotkanie biblijne w Kokoszczynie o godz. 19.45 w świetlicy. Zapraszamy.

Piątek 16 listopada

Spotkanie dla ministrantów seniorów w ramach parafialnego kursu lektorskiego o godz. 19.15 w kościele.

Sobota  17 listopada

1. Zapraszamy na konferencję „Biblia o finansach”. Informacje są na plakacie i na stronie internetowej.
  2. Zapraszamy parafian do udziału w Jubileuszowej 50 Akcji Honorowego Krwiodawstwa pod patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne. Akcja będzie przeprowadzona w budynku OSiR- przy ul 23 Października 34 w godz. od 8.00 do 16.00.
  3. Naszych parafian zapraszamy na popołudniową Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17. 30.

Niedziela 18 listopada

1. Gościć będziemy w tym dniu ks. Wojciecha Muellera, który po mszach rozprowadzać będzie swoją książkę o Słudze Bożym Ks. Prałacie Aleksandrze Woźnym.
  2. Na mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy w intencjach Honorowych Krwiodawców z naszej gminy z racji Jubileuszowej 50 Akcji. Serdecznie zapraszamy krwiodawców wraz z rodzinami.
  3. O godz. 15-tej mamy naszą comiesięczną Eucharystię z uwielbieniem prowadzonym przez zespół muzyczny. Po Eucharystii w sali katechetycznej przewidziane jest spotkanie z cyklu: „Odkrywanie chrześcijaństwa”. W trakcie zajęć dla dorosłych zorganizowany będzie czas dla dzieci z niespodzianką. Całość animuje wspólnota „Genezaret”.
  4. Na godzinę 19.30 zapraszamy naszych wszystkich parafian na uroczysty koncert charytatywny: „Świątyni w darze”, z którego dochód przeznaczony będzie na dalszą renowację naszego najstarszego zabytku, kościoła pw. Wszystkich Świętych. Usłyszymy arcydzieła muzyki klasycznej i sakralnej m.in.: Bacha, Händla, Schuberta i Morricone.