Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18 kwietnia 2010

Niedziela 18 kwietnia
W dniach 8-9 marca 2010 r. biskupi zebrani na Konferencji Episkopatu Polski ustanowili Trzecią Niedzielę Wielkanocną jako Niedzielę Biblijną. Drogich Parafian zachęcamy do przeczytania poniższego listu pasterskiego biskupów skierowanego do nas wszystkich – duszpasterzy oraz wiernych.

Niedziela_Biblijna_2010

Poniedziałek 19 kwietnia
Dzisiaj przypada 5 rocznica wyboru papieża Benedykta XVI – polecamy Jego Pasterzowanie naszym ufnym modlitwom.
Grupa AA ma swoje spotkanie o 18,00 w sali na probostwie.

Wtorek 20 kwietnia
Szkoła biblijna o 19,30 na probostwie.

Środa 21 kwietnia
17,30 Adoracja NS od 18,00 w milczeniu, następnie Nowenna do MBNP.

Czwartek 22 kwietnia
Boże Krówki mają swoje spotkanie o godz. 17,00 na probostwie.
Kandydaci do bierzmowania z 2 klasy gimnazjum mają swoje spotkanie o 17,00 w Kościele.

Piątek 23 kwietnia – Uroczystość Św. Wojciecha
Z racji przypadającej uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych i zakaz w zabawach hucznych.
Effatha ma swoje spotkanie o 19,30 w sali na probostwie.

Sobota 24 kwietnia
17,30 Adoracja NS.

Niedziela 25 kwietnia – Światowa Niedziela Powołań
W tym dniu oraz całym tygodniu, pamiętajmy w modlitwach o Kapłanach oraz powołaniach do służby w Kościele.
Po wieczornej Eucharystii spotkanie modlitewne ze śpiewami kanonów Taizé.

Ogłoszenia ogólne:

• Planujemy pielgrzymkę parafialną na beatyfikację Księdza Jerzego Popiełuszki w dniach 5,6,7 czerwiec. Informacje u Księdza Artura.
  • Zmarł nasz Parafianin śp. Ryszard Olejniczak. Dobry Jezu a nasz Panie…

Zapowiedzi:

• Pawłowski Krzysztof, kawaler z Komornik i Hysa Magdalena, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
  • Marcin Szlaps, kawaler z Kokoszczyna i Karolina Wieczorek, panna z Poznania – zapowiedź 1.
  • Maciej Matuszewski, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Elżbieta Darol, panna z Poznania – zapowiedź 3.