Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20 marca 2011

1. Poniedziałek 21 marca
  2. Ks. Artur wraz z klasami III Liceum udaje się na pielgrzymkę do Częstochowy, polecamy wszystkich uczniów, a w szczególności tegorocznych maturzystów naszym modlitwom.
  3. Spotkanie Grupy AA w sali na probostwie od godz. 18.00.
  4. W ramach inicjatywy „Gmina bez barier” zapraszamy na spotkanie z pracownikiem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, które odbędzie się w poniedziałek, 21 marca 2011 r., o godz. 17.00, do sali GKS Tarnovia przy ul. 23 Października 34. Wstęp wolny.

Wtorek 22 marca
Biblijne spotkanie mężczyzn o 19.30 na probostwie.

Środa 23 marca

1. Biuro Parafialne nie będzie czynne. Sprawy biurowe można załatwiać bezpośrednio po wieczornej Eucharystii.
  2. Boże Krówki maja swoją próbę o godz. 17.30 w sali na probostwie.
  3. Adoracja NS od godz. 17.30, od 18.00 adoracja w milczeniu, o godz. 18.15 Nowenna do MBNP.
  4. Rodziców młodzieży z klasy 3 gimnazjum zapraszam na spotkanie związane z udzieleniem sakramentu bierzmowania ich dzieciom na godz. 19,30 do Kościoła.

Czwartek 24 marca

1. Młodzież 3 klasy gimnazjum ma swoje spotkanie o godz. 17.30 w Kościele.
  2. Ks. Artur zaprasza rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych na spotkanie w Kościele o godz. 19.15. zmiana terminu podyktowana jest terminem Maratonu Biblijnego.
  3.

Piątek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

1. Na wieczorną Eucharystię związaną z Dniem Świętości Życia, zapraszamy szczególnie małżeństwa i rodziny, które oczekują w tym roku narodzin swojego dziecka i tych podejmujących troskę obrony życia każdego ludzkiego istnienia.
  2. Ze względu na przypadającą Uroczystość liturgiczną nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zbiórka do puszek przed kościołem na Fundusz Obrony Życia.
  3. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.45.
  4. Męska róża Różańcowa ma swoje spotkanie o godz. 19.30 na probostwie.

Sobota 26 marca
Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

Niedziela 27 marca – 3 niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 po nabożeństwie Eucharystia.
  2. Przed Kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla ofiar tragicznego trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.

Zapowiedzi:

1. Artur Feierabend, kawaler z Rokietnicy i Olga Buczkowska, panna z Rokietnicy – zapowiedź 1.

Ogłoszenia ogólne:

1. Dziękuję wszystkim parafianom za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na nasze prace remontowe, obecnie prowadzone są prace malarsko stolarskie w naszej zakrystii. Będziemy te prace kontynuować w przedsionku kościoła i prezbiterium.
  2. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie plastycznym Jan Paweł II. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  3. W czasie wakacji letnich organizujemy spływ kajakowy dla ojca z synem i córką. Więcej informacji na ulotkach.
  4. Prosimy wszystkich parafian o zarezerwowanie sobie czasu w dniu 31 marca (czwartek) . W tym dniu w godz. od 15.00 do 22.00 w naszej wspólnocie parafialnej przeżywać będziemy Maraton Biblijny. Będziemy czytali oraz słuchali Księgi Psalmów. Więcej informacji podamy za tydzień.
  5. Z tyłu Kościoła wyłożono koperty na daninę diecezjalną.