Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21 lutego 2010

Poniedziałek 22 lutego
Spotkanie grupy AA w sali na probostwie o godz. 18.00.
Na godzinę 19.30 zapraszam wszystkich, którzy podjęli decyzję włączenia się do grup biblijnych. Proszę o przyjście do kościoła.

Środa 24 lutego
godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 w milczeniu, następnie Nowenna do MBNP.

Czwartek 25 lutego
Boże Krówki mają swoją próbę o godz. 17.00 w sali na probostwie. Zapraszamy nowe dzieci, dziewczynki i chłopców, do wspólnego śpiewu w naszym parafialnym chórku.

Piątek 26 lutego
godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży. gody. 19.30 spotkanie grupy młodzieżowej Effatha w sali na probostwie.

Sobota 27 lutego
godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Niedziela 28 lutego
godz. 07.00 Godzinki – zapraszamy, następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia.
godz. 15.00 Gorzkie Żale, po nabożeństwie Eucharystia.
Po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne z kanonami Taize.

Ogłoszenia ogólne:

• Zapowiedzi: Przemysław Kubiak, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Magdalena Joanna Taisner, panna z Bytynia zapowiedź 3.
  • Od środy do piątku będą trwały rekolekcje szkolne dla szkoły podstawowej. Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszych dzieci.
  • W Archidiecezji Poznańskiej czas Komunii św. wielkanocnej zaczyna się od niedzieli przed Środą Popielcową, tj. od 14 lutego 2010 r. i trwać będzie w bieżącym roku do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej, tj. do dnia 30 maja 2010 r. włącznie. Przyjęcie Komunii św. z okazji Wielkanocy w naznaczonym terminie należy do podstawowych obowiązków katolika.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na misje.