Ogłoszenia parafialne na niedzielę 24 stycznia 2016

Moi Drodzy,

kolejna porcja mądrości z Pisma Świętego w formie cytatów o Bożym miłosierdziu (plik PDF):

Tydzień 8: fragmenty z Pisma Św. na każdy dzień

Niedziela 24 stycznia

W dniu dzisiejszym podczas Mszy Św. o godz. 12.00 wystąpi Orkiestra DA CAPO, po Eucharystii, w kościele, koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry.

Poniedziałek 25 stycznia

1. Spotkanie grupy AA na Probostwie o godz. 18.00.
  2. Katecheza kerygmatyczna dla Rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej Parafii a także dla osób które mają zostać rodzicami chrzestnymi o godz. 20.00 na probostwie.
  3. Wszystkim modlącym się na Różańcu przypominamy, że dzień 25 stycznia jest poświęcony modlitwie różańcowej nieustającej w naszej parafii. Pani Maria Czajkowska służy informacją wszystkim, którzy chcą dołączyć się do tej formy modlitwy.

Środa 27 stycznia

1. Dodatkowa Msza Św. o 7 rano w MK.
  2. Adoracja NS od 17.30; od 18.00 adoracja w milczeniu, 18.15 nowenna do MBNP.

Czwartek 28 stycznia

Katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych o godz. 19.30 w kościele.

Sobota 30 stycznia

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 w Kościele.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1. Dziękuję Paniom Zuzannie i Marii za świadectwo i za służbę misyjną.
  2. W bieżącym tygodniu Msza Święta rano będzie tylko w środę o godz. 7.00 w MK.
  3. Zapraszam na pielgrzymkę do Włoch w dniach od 18 kwietnia do 26 kwietnia. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy i podstawowe informacje u Prezbitera Proboszcza. Zachęcamy do modlitwy cytatami roku miłosierdzia. Są w Internecie i wyłożone z tyłu Kościoła.
  4. Przypominamy, drogim Parafianom, że w czasie kolędy biuro parafialne jest nieczynne po wieczornej Mszy świętej. Jesteśmy na kolędzie.
  5. Sprawy biurowe można załatwiać w środę w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz w niedzielę po Mszach świętych. Przepraszamy za utrudnienia.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na dom sierot w Jerozolimie. Zebraliśmy 1800 zł.