Ogłoszenia parafialne na niedzielę 29 stycznia 2017

Niedziela 29 stycznia

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na sfinansowanie poduszek do Małego Kościółka.

Poniedziałek 30 stycznia

1. Msza Św. o godz. 7.00 rano w Małym Kościele.
  2. Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18.00 w Sali na górze na Probostwie.
  3. Katecheza Kerygmatyczna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić w naszej parafii swoje dzieci, oraz dla osób ,które zostały zaproszone aby być rodzicami chrzestnymi o godz. 20.00 na Probostwie.

Wtorek 31 stycznia

Msza Św. o godz. 7.00 rano w Małym Kościele.

Środa 1 lutego

Msza Święta wieczorna o godz. 18.30. nie ma mszy św. rano.

Czwartek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego

Z okazji przypadającego Święta Msze Święte o godz. 10.00 i 18.30. Podczas każdej Eucharystii poświęcenie świec; składka w tym dniu przeznaczona jest na klasztory klauzurowe.

Piątek 3 lutego – pierwszy piątek miesiąca

1. Ksiądz Szymon odwiedzi swoich chorych od godz. 8.00; prezbiter proboszcz będzie odwiedzał chorych w piątek 10 lutego.
  2. Sakrament pojednania od godz. 16.00; adoracja NS od godz. 17.30; komunia święta będzie udzielana tylko podczas Mszy Świętej wieczornej.

Sobota 4 lutego – pierwsza sobota miesiąca

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Po wieczornej Eucharystii spotkanie wspólnot różańcowych w kościele; rozważać będziemy drugie Kazanie Jana Pawła wygłoszone w Fatimie.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1. Przed kościołem można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego z drugą częścią rozważań modlitewnych na miesiąc luty.
  2. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na radio Emaus, zebraliśmy 140 zł; dziękuję za ofiary złożone na sierociniec sióstr elżbietanek w Jerozolimie zebraliśmy 1400 zł.
  3. W czasie kolędy Biuro Parafialne nie będzie czynne wieczorem. Sprawy biurowe można załatwiać albo w środę do południa albo w niedziele po mszach świętych. Gdyby dla kogoś odwiedziny kolędowe były o zbyt wczesnej porze prosimy zamienić się z sąsiadami albo poprosić o odwiedziny na końcu. W domach w których dotychczas kolęda nie była przyjmowana prosimy powiadomić o chęci przyjęcia kolędy.

ZMARŁA NASZA PARAFIANKA…

Zmarła Gertruda Romańska z Tarnowa Podgórnego. Pogrzeb był w minionym tygodniu. Dobry Jezu a nasz Panie….