Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9 września 2012

Kochani!

Dziękujemy księdzu Stanisławowi za świadectwo Wiary z jego służby duszpastersko-misyjnej. Przed kościołem można złożyć ofiarę na jego dzieła ewangelizacyjne.

Zachęcamy także do lektury dokumentu o Pojednaniu Polsko-Rosyjskim (plik PDF):
Pojednanie polsko-rosyjskie 2012

Poniedziałek 10 września

Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18.00 w sali parafialnej w parku.

Wtorek 11 września

Biuro Parafialne po wieczornej mszy św. będzie nieczynne.

Środa 12 września

1. Jutrznia dla mężczyzn wyjątkowo przeniesiona na środę 19 września.
  2. Biuro Parafialne przed południem będzie nieczynne.
  3. Chórek dziecięcy„Boże krówki” ma spotkanie w salce parafialnej w parku o godz. 17.45. Serdecznie zapraszamy nowe dzieci – dziewczynki i chłopców.
  4. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja w milczeniu od 18.00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy od 18.15.

Piątek 14 września

Ministranci, którzy biorą udział w parafialnym kursie lektorskim, mają swoje spotkanie po wieczornej Eucharystii o godz. 19.15.

Sobota 15 września

1. W tym dniu w Katedrze Poznańskiej obchodzimy Archidiecezjalny Dzień Młodzieży. Serdecznie zapraszamy młodych z naszej parafii do wspólnego przeżywania tej radości. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 11.00 pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

Niedziela 16 września – XXIV niedziela zwykła

O godz. 15.00 dodatkowa Eucharystia z rozbudowanym uwielbieniem Boga animowana przez „Wspólnotę Genezaret”.

Zapowiedzi:

Piotr Rutkowski, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Agnieszka Matusewicz, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.

Ogłoszenia ogólne:

1. Szkoła Podstawowa w TP ma już 50 lat, w związku z jubileuszem planowane jest spotkanie absolwentów szkoły. Do 20 września absolwenci szkoły mogą zapisywać się na spotkanie koleżeńskie przez internet. W dniach od 10 do 19 września można się zapisać w sekretariacie szkoły.
  2. Słowo dla wszystkich Ojców: w sobotę 13 października całodniowa konferencja dla Ojców. Już dziś prosimy o zarezerwowanie sobie czasu. Informacje na stronie internetowej i w zakrystii.
  3. 18 września na wieczorną Eucharystię (godz.18.30) zapraszamy kandydatów do Bierzmowania z gimnazjum wraz z Rodzicami. Po Eucharystii spotkanie.