Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

Dotknięci śmiercią Naszego Prezydenta i najwyższych władz państwowych trwamy w modlitwie obejmującej wszystkich tragicznie zmarłych współrodaków.  Prosząc Chrystusa, który Zmartwychwstał, o Życie Wieczne dla ofiar i pociechę dla ich rodzin.

Niedziela 11 kwietnia Niedziela Bożego Miłosierdzia
Dziś przeżywamy w Kościele Niedziele Bożego Miłosierdzia. Modlimy się o powstanie w naszej parafii Wspólnoty Caritas.

Od dzisiaj rozpoczynamy w naszej wspólnocie przyjmowanie wyznania wiary od kandydatów do bierzmowania, którzy mają przyjąć ten sakrament 4 maja. Proszę o modlitwę w ich intencji.

Poniedziałek 12 kwietnia
Kręgi biblijne spotykają się na probostwie o godz. 19,30.

Środa 14 kwietnia
17,30 Adoracja NS od 18,00 w milczeniu, następnie Nowenna do MBNP.

Czwartek 15 kwietnia
Boże Krówki mają swoje spotkanie o godz. 17,00 na probostwie.
Kandydaci do bierzmowania z 1 klasy gimnazjum maja swoje spotkanie o 17,15 w Kościele.

Piątek 16 kwietnia
Effatha ma swoje spotkanie o 19,30 w sali na probostwie.

Sobota 17 kwietnia
Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych:
godz. 9.00 – klasa IIa, godz. 9.30 – klasa IIb, godz. 10,00 – klasa IIc
17,30 Adoracja NS.

Ogłoszenia ogólne:

• 16 kwietnia w Szamotułach nawiedzenie Relikwii św. Jana Marii Vianneya. Zachęcamy naszych parafian do udziału w tej uroczystości. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 17,00 w Kolegiacie.
  • Na uczelnie katolickie zebraliśmy w Poniedziałek Wielkanocny 2.700 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Dziękujemy 440 rodzinom za złożone dotychczas ofiary na Daninę Diecezjalną.
  • Planujemy pielgrzymkę parafialną na beatyfikację Księdza Jerzego Popiełuszki w dniach 5,6,7 czerwiec. Informacje u Księdza Artura.
  • Zmarli nasi parafianie: Dawid Przybylski i Bolesław Kurach. Dobry Jezu a nasz Panie…

Zapowiedzi:

• Maciej Matuszewski, kawaler z Tarnowa Podg. i Elżbieta Dard panna z Poznania – zapowiedź 2.
  • Sulikowski Szymon, kawaler z Antoniewa i Urbańska Agnieszka, panna z Tarnowa Podg.  – zapowiedź 3 .
  • Mocny Jerzy, kawaler z Jankowic i Kozłowska Małgorzata, panna z Tarnowa Podg. – zapowiedź 3.