Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną 02.05.2021

1. W poniedziałek uroczystość NMP Królowej Polski oraz święto Konstytucji 3 Maja. Msze święte: o g. 09.00, o g. 11.00 w intencji Ojczyzny oraz o g. 18.30.

2. W dni powszednie adoracja Najśw. Sakramentu na intencję ustania pandemii od g. 17.30 zakończona nabożeństwem majowym.

3. Transmisje internetowe Mszy św. z naszego kościoła: w sobotę o g. 18.30, w niedzielę Msze z gg. 10.30 i 12.00. Transmitowana będzie także Msza św. z g. 11.00 w poniedziałek 3 maja.

4. Przypominamy, że Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornych Mszach świętych – obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans.

5. Do poniedziałku na każdej Mszy św. w kościele może przebywać najwyżej 15 osób (NIE wliczając w to księdza i służby liturgicznej). Od wtorku 4 maja limit ten zostanie podniesiony –  dla nas oznacza to, że będzie mogło na Mszy św. przebywać 21 osób. Bardzo prosimy o ścisłe stosowanie się do tej reguły i o zajmowanie wyłącznie miejsc oznakowanych. Przypominamy także o obowiązku zakładania maseczek!!!

6. W tym tygodniu przypadnie Pierwszy Piątek miesiąca maja. Okazja do spowiedzi św. od g. 16.00. Komunia św. o 16.30, 17.00 i 17.30. Od 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu zakończona nabożeństwem majowym.

7. Wznawiamy objazd chorych z sakramentami świętymi. Ks. Gniewomir odwiedzi chorych w czwartek 6 maja od g. 08.00, ks. Proboszcz w piątek od g. 08.00. Gdyby ktoś chciał jeszcze się wstrzymać – prosimy o informację!

8. W czwartek 6 maja dzieci klasy 3, którym wypadła katecheza w marcu będą miały swoja spotkanie w Małym Kościele wg planu podanego rodzicom. Przypominam o maseczkach; w kościele ze względu na obostrzenia mogą przebywać tylko dzieci!

9. Dziękuję wszystkim, którzy rozumiejąc obecną sytuację wspierają Parafię poprzez wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać za pomoc!!!

10. Zachęcamy do zainteresowania się nowym miesięcznikiem formacyjnym dla osób oddanych Matce Bożej TOTA TUA. Miesięcznik jest dostępny za dobrowolną ofiarą w zakrystii.

8. Zmarł nasz parafianin z TP + Stefan Kabaciński. Pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu…