Studium Słowa Bożego na luty 2014

Drodzy Bracia i Siostry!

Za nami już pierwszy miesiąc nowego 2014 roku. Dzięki Bożej łasce mogliśmy odkrywać oblicze naszego Boga, którego wyznajemy w Wyznaniu Wiary, jako Boga Ojca WSZECHMOGĄCEGO.

Modlitwa połączona z czytaniem Bożego Słowa doprowadziła nas spojrzenia z większą ufnością w najbliższą przyszłość. Do dnia 15 czerwca, kiedy to zamierzamy przywrócić naszą Parafialną Świątynię Służbie Bożej pozostało niewiele czasu. Pracy do wykonania jest jeszcze wiele, ale moc Boża jest z nami. EL SZADDAJ (Bóg Wszechmogący) już nie raz okazał Swoją moc. On dalej poprowadzi dzieło, jakim jest remont naszego Kościoła. My natomiast możemy się do tego wydarzenia odpowiednio przygotować.

Proponuje Wam, Kochani Bracia i Siostry, lekturę tekstów Pisma Świętego, w których pojawia się w różny sposób idea służby Bożej.

Chciejmy przypatrywać się, w jaki sposób ludzie Boga oddawali cześć Bogu. Od naszych biblijnych przodków możemy się wiele nauczyć.

Niech lektura każdego fragmentu poprzedzona będzie modlitwą.

Błogosławię z serca Każdej i Każdemu z Was. Życzę owocnej lektury (plik PDF):

Studium Słowa Bożego na luty 2014

Wasz w Mesjaszu