Plan kolędy na 3 lutego i 4 lutego 2014

Poniedziałek 3 lutego

1. Prezb. Adam: TP. Poznańska od 78 do 58 (numery parzyste), początek kolędy od godz. 16.00.
  2. Ks. Artur: TP Szumin i Poznańska od 1 do 59 (numery nieparzyste), początek kolędy  od godz. 16.00.

Wtorek 4 lutego

1. Prezb. Adam: TP ul. Poznańska 109 do 61, początek kolędy od godz. 16.00.
  2. Ks. Artur: TP ul. Wierzbowa, Krucza, Promienista, początek kolędy od godz. 16.00.

Woda święcona, którą poświęcamy nasze domy w czasie odwiedzin duszpasterskich jest wystawiona pod obrazem Miłosierdzia Bożego.

Przypominamy, drogim Parafianom, że w czasie kolędy biuro parafialne jest nieczynne po wieczornej Mszy świętej. Jesteśmy na kolędzie. Sprawy biurowe można załatwiać w środę w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz w dniu dzisiejszym po mszach świętych. Przepraszamy za utrudnienia.

Jeżeli z różnych przyczyn nie udało nam się spotkać z naszymi Parafianami na tegorocznej kolędzie, zawsze istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na wizytę duszpasterską.