Intencje mszalne od 12 września do 18 września 2011

Poniedziałek 12 września
18.30 + Marianna Grabowska (od prawnuka Piotra z rodz).

Wtorek 13 września
18.30 + Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej w int. Wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin.

Środa 14 września
18.30 O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety, w podziękowaniu za okazaną miłość, +Daniela Cieślik; +Jacek Sobkowiak (im – urodz), +Marian, Irena Pigła, Małgorzata, Jan Pigła, Wanda, Władysław Marwicz, Mieczysław Węcławek, +Franciszek (ur), Janina, Stefan, Maria Siemińscy, +Stanisław Gil, +Irena Skwierzyńska, (4 r. śm), +Leokadia Wichwerek, (od rodz. Przybeckich), +Eugeniusz Kaczmarek (od brata Mariana z rodz), +Feliks, Halina, Mieczysław, Smolińscy, i ++ z rodz. Smolińskich, Witkowskich, Wiśniewskich, Dłużewskich,, +Mariana Kilanowskiego, +Maria, Aleksandra (ona), Władysław Adamczak, +Stanisława i Piotr, Ratajczak,+Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Arturek Nowotni, +Kazimiera, Kazimierz Lima, +Stanisława, Franciszek Płoszyńscy, +Jarosław Machowina, (od sąsiadów z ul Piaskowej), +Maria Walenciak, (Od wnuczki Kasi z synem i wnuka Michała z rodziną), +Maria, Marian, Adam Karpińscy, +Bronisław Wieczorek, +Halina Krzyżaniak, +Wanda Jończyk, +Longina Peteza, +Irena Szczepan Przybył, +Weronika (21 . śm), +Ferdynand, +Czesław (4 r. śm) Żukiel.

Czwartek 15 września

1. 18.30 + Marianna Grabowska (od c. Henryki).
  2. 18.30 + Adolfina Rogalska (od Zenona Pers z rodz.).

Piątek 16 września

1. 16.00 Msza św. ślubna.
  2. 18.30 Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wspomożenia Wiernych z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla małżonków Anny i Marka z okazji 5 rocznicy ślubu oraz z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla synka oraz o szczęśliwe rozwiązanie, +Daniela Cieślik, + Wojciech Bręcz w 25 rocz. śm, ++ z rodz Bręczów, Troszczyńskich i Borowiaków, +Róża Piaskowska, (od syna Andrzeja z rodziną), +Jarosław Machowina (od rodz. Bylińskich), +Maria Walenciak, )od sąsiadów Zborowskich i Kobosów, ++ rodziców, Ewelina, Piotr Urbanowicz, +mąż Jerzy Maciesza, + syn Rudolf Maciesza, +Franciszek Błaszyk i ++ z rodz. Błaszyków i Siwczaków.

Sobota 17 września

1. 15.00 Msza św. ślubna.
  2. 16.00 Msza św. ślubna.
  3. 18.30 Za parafian.
  4. 18.30 + Józef Wenc (25 r. śm), +Maria, Jan, Gabriela Woźni, Maria, Adam Leśniewscy.

Niedziela 18 września

1. 7.30 +Stanisław Robak.
  2. 9.00 + Marianna, Andrzej, Ireneusz, Radosław Antkowiak, +Julia i Adam Różańscy.
  3. 10.30 1 rocz ślubu Macieja i Agnieszki. Prośba o B. Błog i wszystkie dary Ducha Św.
  4. 12.00 + Rozalia (rocznica śm), +Wacław Rybarczyk.
  5. 15.00 Msza Wspólnoty Genezaret (UWIELBIENIOWA).
  6. 18.30 +Sokół Feliksa (1 r. śm), +Czesław Sokół.