Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11 września 2011

Poniedziałek 12 września
Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18.00 w salce parafialnej w parku.

Środa 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża

1. Braci Mężczyzn zapraszam na tradycyjną jutrznię na godz. 6.00 rano na probostwo. Jutrznia trwa pół godziny 😀
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu po południu od godz. 17.30 o godz. 18.00 adoracja w ciszy a o godz. 18.15 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Zapraszamy serdecznie nasz chórek dziecięcy „Boże Krówki” na próbę śpiewu. Spotkanie odbędzie się w nowej salce parafialnej w parku o godz. 16.00.

Piątek 16 września

1. Ministranci, którzy biorą udział w Parafialnym Kursie Lektorskim mają swoje spotkanie po wieczornej Mszy św. ok. 19.15.
  2. Zapraszam młodzież szkół ponad gimnazjalnych i starszą na spotkanie pt. „Do czego zaprasza mnie Papież Benedykt?” Młodzi po Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie godz. 20.00 probostwo.

Sobota 17 września

1. Archidiecezjalny Dzień Młodych od godz. 10.00 w Katedrze w Poznaniu. Przed liturgią wprowadzenie do katedry relikwii JPII.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu po południu od godz. 17.30 zapraszamy Wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy.
  3. Na wieczorną Eucharystię zapraszamy młodzież 1,2 i 3 klasy gimnazjum wraz z rodzicami. Liturgią rozpoczynamy kolejny rok przygotowań do Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie w Kościele dla młodzieży wraz z rodzicami.

Niedziela 18 września
Dzień imienin księdza Arcybiskupa. Dostojny solenizant poleca się naszej pamięci modlitewnej. Składka w tym dniu przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

Ogłoszenia ogólne:

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania, który potrwa do 18 września. Każdego dnia polecać będziemy Bogu dzieci i młodzież, rodziców oraz katechetów, nauczycieli i wychowawców.
  2. Przypominamy, o zapisach na Konferencję dla Małżeństw która odbędzie się w dniu 8 października. Zapisy w biurze parafialnym, w zakrystii po mszach św. i przez Internet. Z tyłu kościoła można zabrać foldery informacyjne.