Intencje mszalne od 14 listopada do 20 listopada 2011

Poniedziałek 14 listopada
18.30 +Stanisław Czarnuch (1 rocz. śm).

Wtorek 15 listopada
18.30 +Halina Marczenko.

Środa 16 listopada
18.30 O potrzebne środki i pomyślność w prowadzeniu prac ratujących nasz Kościół Parafialny; w 50 rocznicę urodzin podziękowanie za łaski i prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, o zdrowie (od żony z dziećmi, rodziców i teściowej); +Daniela Cieślik; +Marian, Irena Pigła; +Małgorzata, Jan Pigła; +Wanda, Władysław Marwicz; +Mieczysław Węcławek; +Janina Klaczyńska (1 rocz. śm) i +Henryk Klaczyński (od rodziny); +Teresa, Melchior Sobkowiak; +Maria, Kacper Owczarz i wszystkich zmarłych z tych rodzin; +Koszal Ewa (od rodz. Napierałów); +s. Zofia Żabińska; +Helena Wojtasz (od rodz. Popielskich i Bączyków); +Stanisław (im) i Natalia Ratajczak; +Jacek Sobkowiak; +Irena Kubiś; +Weronika i Jan Kaczmarek; +Barbara Kubacha (pogrzeb odbył się 14 listopada); +Aneta Noak (od Małgorzaty Kuźmia).

Czwartek 17 listopada

1. 18.30 +Robak Stanisław.
  2. 18.30 + Walenty, Kazimiera Mizera; Kazimierz Blige.

Piątek 18 listopada
18.30 O potrzebne środki i pomyślność w prowadzeniu prac ratujących nasz Kościół Parafialny; +Daniela Cieślik; +Henryk Kozłowski; +Anna Słomińska (24 rocz. śm); +Kazimierz Dudziak; +Katarzyna, Stanisław Dudziak; +Józefa (ona), Franciszek, +siostrę Celinę i +brata Zygmunta; +Franciszek, Józef Mizerni; +Anna, Zygmunt Zielińscy; +Michał Opałka; +Aneta Noak (od męża z synem).

Sobota 19 listopada

1. 18.30 + Edward, Maria Grześkowiak (od wnuczki z rodziną).
  2. 18.30 +Jerzy, Wojciech, Maria, Józef Starosta; +Józef, Walentyna Siekierscy.

Niedziela 20 listopada

1. 7.30 Za Ojca Świętego, Kardynałów, Biskupów, Prezbiterów, kleryków ASD w Poznaniu.
  2. 9.00 +Tadeusz, ++z rodziny Rudnickich.
  3. 10.30 + Tadeusz Różański (2 rocz. śm).
  4. 12.00 Z podziękowaniem za dar życia – Honorowi Krwiodawcy – 3000 litrów oddanej krwi w Tarnowie Podgórnym.
  5. 12.00 +Kazimierz, Pelagia Jezierni; ++ z rodz. Serkowiaków i Jeziernych.
  6. 15.00 Msza św. z uwielbieniem. Za Parafian.
  7. 18.30 Dziękczynienia Bogu i Matce Bożej w 30 rocznicę ślubu.