Intencje mszalne od 16 maja do 22 maja

Poniedziałek 16  maja

18.30 + Grzesiak Mieczysław (od żony)

Wtorek 17 maja

18.30 + Stanisław Nowaczyk (od Magdy z rodziną)

Środa 18 maja

18.30 + Daniela Cieślik, +Czesław Mikołajczak, +Justyna Pietrzak, +Włodzimierz Pietrzak, +Marian, Wojciech, Mirosław Gibała, i ++ z rodzin obu stron, za dusze uświęcane w czyśćcu, +Elżbieta, Szczepan, Irena Woźny, +Helena Wicher, +Jerzy Konys (od sąsiadów z ul. Rokietnickiej i Spółdzielczej), +Maria kłos-Guzik (2r. śm), ++ Rodziców, i ++Rodzeństwo (od siostry Bolesławy) ++ z rodzin Szyling, Downar, Żakowskich, Zakrzewskich i Romanowicz, +Zofia i Józef, +Henryk Dzikowski (od sąsiadów Renaty, Piotra, Eryka i Michała), ++ Rodziców +Anastazja i +Bolesław, +Stefan, +Andrzej, +Hanna Krzyżan, +Helena, Antoni Kubiak i ++dziadków obu stron, +Jacek Przybylski (od żony), +Teodor Lewandowski (od rodz. Pomian), +Antoni Sznajder (od sąsiadów  z bloku), +Czesław Zdarta (od rodz. Goździków), +Helena Kolasińska w rocznicę św., +Marianna Grabowska (od wnuka Mieczysława z rodziną), +Maria Krystyna Siudowska (17 r.śm)

Czwartek  19 maja

18,30 + Tadeusz Kierzek (od bratowej Krystyny z rodziną)

18,30 + Helena Mierzwa (im- urodz), +Henryk Mierzwa, +Mirosław Mierzwa, +Mieczysław Mierzwa.

Piątek 20 maja

10.00 Poświęcenie sztandaru Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym

18.30 +Daniela Cieślik,  +Antoni Sznajder (od c. Barbary z rodz.), +Andrzej Miśko (3 r. śm), +Katarzyna Dekiert (od siostry z rodziną),

Sobota 21 maja