Ogłoszenia Parafialne na niedzielę 15 maja

Niedziela 15 maja

Dziękujemy wszystkim, którzy dzisiejszymi ofiarami materialnymi wspierają  nasze parafialne inwestycje.

Poniedziałek 16 maja

Grupa AA ma swoje spotkanie od godz. 18.00 w nowej salce parafialnej. Wejście od strony parku.

Środa 18 maja

Dzieci klas II komunijnych rozpoczynają swoje próby przed uroczystością pierwsze spotkanie o godz. 16.30 w kościele.

Boże Krówki maja swoja próbę o godz. 17.30 na probostwie.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

Szkoła biblijna dla początkujących o godz. 19.30 na probostwie.

Zachęcamy wszystkich parafian do uczestnictwa w diecezjalnym dziękczynieniu za beatyfikację Ojca świętego Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczną się w Poznaniu na placu przed Katedrą czuwaniem modlitewnym od godz. 18.00. Eucharystia pod przewodnictwem Prymasa seniora Kardynała Józefa Glempa o godz. 19.00.  Pamiątkowe foldery- zaproszenia wyłożono z tyłu Kościoła.

Piątek 20 maja

Wszystkich zainteresowanych duchowością małżeńską zapraszamy na spotkanie informacyjne o Ruchu Equipes Notre-Dame, na godz. 19.30 na probostwo.

Sobota 21 maja

Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 zapraszamy.

Po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie informacyjne wszystkich, którzy chcą pielgrzymować do Ziemi Świętej w lutym 2012. Spotkanie odbędzie się w kościele.

Ogłoszenia ogólne:

Nabożeństwo majowe codziennie o 18.00.

Rozpoczynają się próby liturgiczne dzieci komunijnych. W tym tygodniu będą od środy do piątku o godz. 16.30 w kościele.

Informujemy, że Msze św. w dniach 28 maja (sobota) o godz. 18.30 wraz z wystawieniem Najświętszego sakramentu i nabożeństwem majowym oraz w niedzielę 29 maja o godz. 7.30; 9.00 i 10.30 będą celebrowane w naszej kaplicy pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego na cmentarzu w związku z przygotowaniem kościoła do uroczystości komunijnych. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. Na Eucharystii o godz. 9.00 zostaną poświęcone dwa obrazy dla kaplicy: Miłosierdzia Bożego i Maryi Niepokalanej – Dar naszej parafianki.

W dniu 21 maja 2011 sobota od godz. 8.00 do 16.00 w budynku nowej Szkoły Podstawowej w TP odbędzie się 44 akcja Honorowego Krwiodawstwa. Zapraszamy i popieramy.

Zapowiedzi:

Wojciech Jeż, kawaler z Poznania,

Katarzyna Szewczyk, panna z Tarnowa Podgórnego, zapowiedź .1

Krzysztof Cegłowski, kawaler z Tarnowa Podgórnego,

Estera Lewańska, panna z Gaju Wielkiego, zapowiedź 3.

Baraniak Damian, kawaler z Tarnowa Podgórnego

Słodkiewicz Marta, panna z Tarnowa Podgórnego zapowiedź 3.

Piotr Zając, kawaler ze Swadzimia

Magdalena Jędrowiak, panna z Rumianku, zapowiedź 3.