Intencje mszalne od 22 marca do 28 marca 2010

Poniedziałek 22 marca
18,30 + Jan Niewiada od rodz. Kunysz z Fabrycznej.
18,30 + Aleksander Jurga w 1 rocz. śm i +++ z rodz. Tomelków

Wtorek 23 marca
18,30 + Mieczysław Czurak (od rodz. Trzeciaków z Poznania)

Środa 24 marca
18,30 Z okazji imienin z podziękowaniem Miłosierdziu Bożemu i Matce Najświętszej za opiekę z prośbą o dalsze zdrowie i w pewnej intencji, +Daniela Cieślik, +Renata Opałka (od Bożeny i Andrzeja Kijanowskich z rodziną), +Marianna i Marian Dunaj, +Irena, Kazimierz Walter, + Piotr Grenda (od Urszuli i Mariana Tujdowskich z córkami i ich rodzinami), + Gabriela Kubalska, +Józefa (ona), Aleksander, Michał Buszko i ++ z rodziny.

Czwartek 25 marca ur. Zwiastowania NMP
18,30 Z okazji 87 rocznicy urodzin Stanisławy
18,30 + Walery Wojtkowiak (od rodz. Maćkowiak)

Piątek 26 marca