Intencje mszalne od 28 czerwca do 4 lipca 2010

Poniedziałek 28 czerwca
18,30 + Leon, Władysława Papych (im).
18,30 +Ludwika Jeszke (18 r. śm) i +Władysław Jeszke.

Wtorek 29 czerwca – Uroczystość Ap. Piotra i Pawła
18,30 + Antoni Tatarski w 49 r. śm i ++ z rodz. Tatarskich, Jastkowskich i Nowaków.
18,30 + Tadeusz i ++ z rodz. Dudów i Rudnickich.

Środa 30 czerwca
18,30 Do NSPJ i MBNP z prośbą o łaskę wiary dla dzieci i wnuków, Halina Marczenko (im), Halena i Mikołaj Marczenko, + syn Mieczysław i + mąż Teofil,+ Marian, Zenona (ona) Zborowscy i ++ z rodz. Zborowskich i Starostów, +Daniela Cieślik, + Romek, Bronisław Wieczerzak i ++ z rodz. Karpińskich i Wieczerzaków, +Piotr Domitrz (im) i ++ rodziców obu stron, +Piotr Pałys i ++ z rodz. Pałysów i Kunyszów, +Maria, Jadwiga Wacław, Jerzy, Arturek Nowotni, +Maria, Aleksandra, Władysław, Adamczak, +Stanisława, Piotr Ratajczak, +Kazimiera, Kazimierz Lima, +Stanisława, Franciszek Płoszyńscy, + Ks. Józef Bryze (11 r. śm), +Piotr Grenda (ur. od rodziny), +Roman Piotrowski (od dziadka Janka), +Barbara Potrawiak (od Sylwi Trojanek z córkami), +Stanisław Kostera, ++ z rodz. Kosterów i Tomikiewiczów, +Edward Szmiel (od mieszk. Kokoszczyna), +Halina Duda i ++ z rodz. Stępczyńskich, +Kamil Banaczyk (od przyjaciela), +Maria, Franciszek, Maksymilian, +Jerzy Podsiadło (od córki Katarzyny z rodz.), +Wanda i Mieczysław, Czereś, Janina Hendżak, + Władysław i Jadwiga, Michał i Jadwiga, Zofia, Józef i Mariusz.

Czwartek 1 lipca
18,30 +Szymon Kosek 18 r. śm.

Piątek 2 lipca
15,30 Msza Św. Jubileuszowa Bogumiła i Jerzy Perz (50 lat małż).
18,30 Podziękowanie Trójcy Przenajświętszej, MB Fatimskiej za łaskę odzyskanego daru zdrowia, w intencji Moniki z prośbą o potrzebne łaski oraz udaną operację i powrót do zdrowia (int. od koleżanki Ewy z mężem), +Daniela Cieślik, +Halina Szczygieł, (im), +Stefan Janina Olejniczak, oraz ++ rodzeństwo i ++ z rodziny, ++ rodziców obu stron, + Roman Piotrowski (od rodz. Czyż i Jaworskich), +Barbara Potrawiak (od kuzynek Krystyny i Zofii), +Jerzy Podsiadło (od wnuczki Agaty z rodz.).

Sobota 3 lipca
16,00 Msza św. ślubna + chrzest.
17,00 Chrzest.
18,30 + Msza św wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.

Niedziela 4 lipca
7,30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, światło Darów Ducha Św. dla prezbiterów naszej parafii.
9,00 Za parafian (modlitwa błagalna o dobre żniwa).
10,30 ++ z rodz. Jeszków, Dudów, Śmigielskich, Skórów.
12,00 +Teresa Spychała.
18,30 + Marta Kowalska (9rocz. śm.).