Ogłoszenia parafialne na niedzielę 27 czerwca 2010

Poniedziałek 28 czerwca
Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18,00 w sali na probostwie.
Na godz. 20,00 zapraszam Katechetów na spotkanie podsumowujące rok katechetyczny.

Wtorek 29 czerwca – uroczystość Ap. Piotra i Pawła
Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Środa 30 czerwca
Adoracja NS o godz. 17,30.

Piątek 2 lipca
Prezbiter Proboszcz odwiedzi chorych od godz. 9,00.
16,30 celebracja sakramentu pojednania.
17,30 adoracja NS.

Sobota 3 lipca
Adoracja NS o godz. 17,30.

Niedziela 4 lipca
W czasie Eucharystii o godz. 9,00 modlitwy błagalne o dobre żniwa, zapraszam rolników, ogrodników, sadowników i wszystkich uprawiających ziemię.

Ogłoszenia ogólne:

1. Nabożeństwa czerwcowe jeszcze tylko do środy o godz. 18,00.
  2. Wszystkim parafianom dziękuję za włączenie się w składkę gospodarczą. W minioną niedzielę zebraliśmy 3987 zł.
  3. Informuję parafian, że w okolicach 10 lipca rozpoczniemy kładzenie dachówki na kaplicy cmentarnej, dachówka będzie tego samego rodzaju jak ta, która położona jest na budynku naprzeciw Urzędu Gminy, proszę Was o modlitwę intencji naszych prac.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszam Drogich Parafian na probostwo od godz. 16,00 na Kawę u Plebana. Minął w końcu pierwszy rok naszego wspólnego życia stąd hasło Kawa u Plebana. Zapraszam.

Zapowiedzi:

1. Grzegorz Kaczmarczyk, kawaler z Kokoszczyna i Monika Kozioł, panna z Sierosławia – zapowiedź 1.
  2. Czaplicki Robert, kawaler z Kcyni i Bukowska Magdalena, panna z Rumianku – zapowiedź 1.
  3. Najda Marek, kawaler z Biedruska i Kind Alina, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
  4. Wanecki Sławomir, Kawaler z Poznania i Rzepczyńska Joanna, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.
  5. Zieliński Krzysztof, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Zagórowska Mart, panna z Dębna – zapowiedź 3.
  6. Dęga Grzegorz, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Kmieciak Joanna, panna z Puszczykowa – zapowiedź 3.
  7. Mazur Mateusz, kawaler z Młynkowa i Cieślik Katarzyna, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.