Intencje mszalne od 5 lipca do 11 lipca 2010

Poniedziałek 5 lipca
18,30 +Roman Piotrowski (od rodz. Trzebiatowskich, Gajdów, Rybarczyków).

Wtorek 6 lipca
18,30 +Sławomir Adamus (od siostry Danuty).

Środa 7 lipca
18,30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę dla mieszkańców ul. Słonecznej, +Daniela Cieślik, +Alojzy, Stefan, +++ z rodzin Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, za dusze uświęcające się a czyśćcu, +Marian Zenona Zborowscy, z rodzin Zborowskich i Starostów, +Dawid Przybylski (od Marty z Rodziną), +Roman Piotrowski (od rodz. Kaczmarków), +Henryk Klaczyński (od mieszkańców Rumianka), +Edward Szmiel (od sąsiadów rodzina Szczygieł), +Aniela Szczygieł (od rodz. Jankiewiczów z Pleszewa), +Jerzy Podsiadło (od córki Aleksandry z mężem), +Kazimiera Nowotna (od szwagierki Lusi z rodziną, +Sławomir Fiedeń (19 r. śm) i ++ Dziadków, +Zofia, Walenty, Genowefa, Leonard Kabacińscy, +Joanna, Edmund, Walenty Michalscy, +Katarzyna Bogdan Kobyłka, +Wiesław Kania, +Jan i Wiktoria Kwiatko9wscy, +Antoni i Józefa Tomaszewscy, +Helena Błaszczak (21r.śm), +Stefan Błaszczak, +Franciszka Rybarczyk, +Anna Aleksander, Kazimierz, Stefan Grzesiak, +Stefania i Marian Tomczak, +Franciszka Anna, Walenty Łukaszewscy, +Franciszka Stanisław Błaszczak.

Czwartek 8 lipca
18,30 + Halina, Zbigniew, Maria, Stanisław, i ++ rodziców z obu stron.

Piątek 9 lipca
18,30 Podziękowanie Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i MB Fatimskiej za łaskę zdrowia, +Roman Piotrowski (od szwagrów Przemka i Jarka z rodzinami), + Tadeusz Jałoszyński w 30 r. śm i +Maria Jałoszyńskaw 2 r. śm, ++ z rodz. Rzepków, Jałoszyńskich, Wyrwałów, Rybińskich, Lambryczaków, +Daniela Cieślik, +Jerzy Podsiadło (od wnuka Przemysława z żoną), +Edward Szmiel (od Jana Mysiora i od rodziny Pilarczyków), ++ Rodziców Ewelinę i Piotra Urbanowicz, + męża Jerzego i +syna Rudolfa Macieszów, +Barbara Sobkowska 31 r. śm.

Sobota 10 lipca
11,oo Chrzest.
18,30 + Maria, Jan, Gabriela Woźni, +Józef Wenc, +Maria Adam Leśniewscy.
Chrzest.

Niedziela 11 lipca
7,30 Za Papieża za Kardynałów, Biskupów i Prezbiterów.
9,00 +Zenon Szekiełda (2 r. śm).
10,30 Za parafian.
12,00 85 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o B. Błogosławieństwo.
Chrzty.
18,30 + Maria i Kazimierz Kunysz oraz + z rodziny.