Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 lipca 2010

Poniedziałek 5 lipca
Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18,00 w sali na probostwie.

Środa 7 lipca
Adoracja NS o godz. 17,30.
O 20,00 niepodzianka WSB.

Sobota 10 lipca
Adoracja NS o godz. 17,30.

Niedziela 11 lipca
Będziemy gościli w parafii o. Dariusza Godawę z Kamerunu. Podzieli się świadectwem wiary i posługi w Kamerunie. Po Mszy św. będzie można materialnie wesprzeć Jego służbę.

Ogłoszenia ogólne:

1. Na potrzeby Stolicy Apostolskiej zebraliśmy 174 złote.
  2. W dniu dzisiejszym zapraszam Drogich Parafian na Probostwo od godz. 16,00 Kawa u Plebana.
  3. W środę zaczynamy Wakacyjną Szkołę Biblijną. Zapraszam na 20,00 na probostwo, tych, którzy dopiero zaczynają albo chcą rozpocząć swoją przygodę z Biblią. Bardzo, ale to bardzo Wszystkich zapraszam 🙂

Zapowiedzi:

1. Rafał Nowakowski, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Agnieszka Surma, panna z Jankowic – zapowiedź 1.
  2. Bartosz Klimczak, kawaler z Kleczewa i Agnieszka Woszak, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
  3. Bartosz Masłowski, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Agata Perz, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
  4. Grzegorz Kaczmarczyk, kawaler z Kokoszczyna i Monika Kozioł, panna z Sierosławia – zapowiedź 2.
  5. Czaplicki Robert, kawaler z Kcyni i Bukowska Magdalena, panna z Rumianku – zapowiedź 2.
  6. Najda Marek, kawaler z Biedruska i Kind Alina, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.