Ogłoszenia parafialne na niedzielę 2 lutego 2014

Niedziela 2 luty – Ofiarowanie Pańskie

Przed kościołem można materialnie wesprzeć klasztory klauzurowe, w naszej archidiecezji są to: Siostry Karmelitanki w Poznaniu i Siostry Klaryski w Pniewach – serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek 3 luty

Grupa AA ma swoje spotkanie o godz. 18.00 w sali parafialnej w parku.

Środa 5 luty

1. W czasie ferii zimowych nie będzie Eucharystii o 7.00  rano.
  2. Zapraszamy parafian na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30, o godz. 18.00 adoracja w ciszy; od 18.15 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Szkoła biblijna dla wszystkich poziomów ma swoje spotkanie o godz. 19.45 na probostwie.

Czwartek 6 luty – pierwszy czwartek miesiąca

Adoracja w intencji powołań o godz. 17.30 zapraszamy.

Piątek 7 luty – pierwszy piątek miesiąca

1. Prezbiter proboszcz odwiedzi chorych od godz. 8.00 rano.
  2. Spowiedź święta od godz. 16.30; Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

Sobota 8 lutego

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli Katolickie Radio „Emaus”. W minioną niedzielę zebraliśmy przed kościołem 350 zł.
  2. Przypominamy, że dzień 6 i 7 luty jest dniem modlitwy różańcowej w naszej parafii. Chętnych parafian, którzy chcieliby przyłączyć się do Wspólnoty Nieustannego Różańca prosimy o kontakt z Panią Marią Czajkowską.
  3. Można pobrać z parafialnej strony internetowej czytania o kulcie świątynnym na miesiąc luty. Poprzez lekturę wyznaczonych tekstów przygotowujemy się na dzień przywrócenia służby Bożej w naszej parafialnej świątyni. Same odnośniki biblijnych tekstów zostały wyłożone z tyłu Kościoła.
  4. U ministrantów przed kościołem do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki” i miesięcznik „List”.

Plan kolędy na 3 lutego i  4 lutego:

Poniedziałek 3 lutego

1. Prezb. Adam: TP. Poznańska od 78 do 58 (numery parzyste), początek kolędy od godz. 16.00.
  2. Ks. Artur: TP Szumin i Poznańska od 1 do 59 (numery nieparzyste), początek kolędy  od godz. 16.00.

Wtorek 4 luty

1. Prezb. Adam: TP ul. Poznańska 109 do 61, początek kolędy od godz. 16.00.
  2. Ks. Artur: TP ul. Wierzbowa, Krucza, Promienista, początek kolędy od godz. 16.00.

Woda święcona, którą poświęcamy nasze domy w czasie odwiedzin duszpasterskich jest wystawiona pod obrazem Miłosierdzia Bożego.

Przypominamy, drogim Parafianom, że w czasie kolędy biuro parafialne jest nieczynne po wieczornej Mszy świętej. Jesteśmy na kolędzie. Sprawy biurowe można załatwiać w środę w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz w dniu dzisiejszym po mszach świętych. Przepraszamy za utrudnienia.

Jeżeli z różnych przyczyn nie udało nam się spotkać z naszymi Parafianami na tegorocznej kolędzie, zawsze istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na wizytę duszpasterską.